Seidl Hermann
Stavení, signováno a datováno vlevo dole H. Seidl 35-44, na zadní straně značeno autorským razítkem Hermann Seidl Bildhauer Komorau, tempera/papír, 20,5 x 29 cm (výřez pasparty), pasparta (Šm)
23.09.2017 - 15:00
CZK 4.500,-
- Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-
Seidl Hermann
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 23.09.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 16.09. - 23.09.2017 |